Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kadra / 2017/2018

2017/2018

Grono Pedagogiczne - rok szkolny 2017/2018

Dyrektor szkoły: mgr Joanna Łaska

Wicedyrektorzy szkoły: mgr Regina Jarosińska, mgr Artur Biskup

 

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Barbara Baraniec - wychowawca klasy II b

mgr Agnieszka Borończyk - wychowawca klasy III f

mgr Anna Brzyska - wychowawca klasy III a

mgr Alina Cichocka - wychowawca klasy I a


mgr Bożena Jakóbczyk - wychowawca klasy I b

mgr Agnieszka Kuchta - wychowawca klasy III d

mgr Barbara Orawska-Paluch - wychowawca klasy III b

mgr Jolanta Osuch-Dzido - wychowawca klasy II a

mgr Michalina Powązka - wychowawca klasy III e

mgr Joanna Witańska - wychowawca klasy III c

 

Religia:

mgr Ewa Czernecka-Kucz

mgr Janina Juszczyk

 

Język polski:

mgr Eliza Kamzelak - wychowawca klasy V a

mgr Joanna Łaska - dyrektor szkoły

mgr Zofia Stacha - wychowawca klasy VII c

mgr Ewa Lukas- wychowawca klasy IV d

  

Historia:

mgr Radosław Ciechanowicz – wychowawca klasy V a

 

 Historia i Społeczeństwo:

mgr Radosław Ciechanowicz – wychowawca klasy V a

 

Język angielski:

mgr Regina Jarosińska - wicedyrektor szkoły

mgr Kamila Kancelista - wychowawca klasy IV b

mgr Jolanta Piórko – wychowawca klasy IV a

mgr Cyprian Tyrański – wychowawca klasy VI a

 

Język rosyjski:

mgr Regina Jarosińska - wicedyrektor szkoły

 

Język niemiecki:

mgr Martyna Manowska

 

Matematyka:

mgr Artur Biskup - wicedyrektor szkoły

mgr Katarzyna Kosińska- wychowawca klasy IV c

mgr Anna Kubeczko - wychowawca klasy VI c

 

Przyroda:

mgr Krzysztof Kałucki - wychowawca klasy VII  b

mgr Anna Kubeczko - wychowawca klasy VI c

 

Biologia:

mgr Krzysztof Kałucki - wychowawca klasy VII  b

mgr Grażyna Klapińska – Stefanow

 

Geografia:

mgr Justyna Kuna

 

Fizyka:

mgr Małgorzata Musz

 

Chemia:

mgr Justyna Ryś

 

 Muzyka:

mgr Krystyna Tomanek

 

Plastyka:

mgr Łukasz Pudełko

 

Technika:

mgr Małgorzata Perak - wychowawca klasy V b

 Informatyka:

mgr Radosław Ciechanowicz – wychowawca klasy V a

mgr Małgorzata Perak - wychowawca klasy VI c

 Wychowanie fizyczne:

mgr Leszek Doniec

mgr Natasza Gładysz - wychowawca klasy VI b

mgr Joanna Moryl

 

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Eliza Kamzelak - wychowawca klasy V a

Nauczyciele specjaliści:

mgr Agnieszka Baraniec 

mgr Marzena Bekier-Mazik

mgr Karol Feliks

mgr Wiktoria Gabryel

mgr Agnieszka Galiszewska 

mgr Katarzyna Głowacka

mgr Barbara Kalinowska

 

Świetlica szkolna:

mgr Paulina Botor

mgr Beata Łukowicz

mgr Marta Musiał

 

Biblioteka szkolna:

mgr Paulina Botor

mgr Jolanta Mańka

 

Pedagog szkolny:

mgr Beata Piórko

 

Psycholog szkolny:

mgr Marta Piórko


Ilosc zapytan : 173