Brawa dla Ignacego!

Pod koniec października chętni uczniowie z klasy 3A wzięli udział w konkursie ogólnopolskim organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach i Urząd Miasta Tychy, pt. „Jesteśmy dumni z Polski”.

Tematyka prac konkursowych obejmowała zagadnienia dotyczące: upamiętniania Powstań Śląskich - 100 rocznica wybuchu II Powstania Śląskiego, 75 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej, patriotycznej twórczości artystów rodu Kossaków, osiągnięć wielkich Polaków i Polek, 100 rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II oraz bohaterów i baśni polskich (dla dzieci w wieku 4-9 lat).

Praca Ignacego dotyczyła ostatniej kategorii, przedstawiała legendę o Smoku Wawelskim. Trud i wysiłek włożony w wykonanie pracy opłacił się. Gratulacje!!!

Autor: mgr Joanna Bartosz, mgr Natalia Marczuk