Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny, a od niedawana akcja charytatywna szkolnego koła CARITAS działa w Szkole Podstawowej nr 17 w Tychach od lat 90-tych poprzedniego wieku. Corocznie przed świętami Bożego Narodzenia nauczyciele, rodzice i uczniowie Szkoły wykonywali piękne ozdoby świąteczne. Prace można było podziwiać na szkolnym korytarzu. Wiele uśmiechu, radości, wspólnie spędzonych chwil przy żywej szopce było niesamowitą okazją do poczucia magii świąt. W organizację tego przedsięwzięcia włączała się cała społeczność szkolna wraz z kołem wolontariatu, której opiekunem jest Pani Ewa Czernecka-Kucz jak również od niedawna szkolna gazetka Matmomania pod redakcją Pana Artura Biskupa. Zgodnie z tradycją także w tym roku przygotowaliśmy naszą akcje, jednak ze względów epidemiologicznych w nieco innej formie (Załoga Filipka kontra SMA - licytacje, Temat: Rękodzieła.SP17.)

Autor: Artur Biskup