Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Zdalna szkoła

Rankingi - zakończenie roku 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczymi rankingami klas i listami najlepszych uczniów z klas IV-VIII.

KLASY CZWARTE

MIEJSCE       KLASA                      ŚREDNIA

 1                           4A                          4,84

 2                           4B                         4,37      

 

KLASY  PIĄTE

MIEJSCE       KLASA                      ŚREDNIA

  1                          5F                         4,64

  2                          5A                        4,45

  3                          5B                        4,31

  4                          5D                        4,24

  5                          5C                        4,22

  6                          5E                         4,20

 

KLASY   SZÓSTE

MIEJSCE     KLASA                      ŚREDNIA

 1                           6C                         4,53

 2                           6A                         4,32

 3                           6D                          3,90

4                            6B                          3,85

 

KLASY SIÓDME

MIEJSCE       KLASA                      ŚREDNIA

 1                           7A                         4,13

 2                           7B                         3,75

 

KLASY  ÓSME

MIEJSCE               KLASA                  ŚREDNIA

 1                           8B                 4,26

 2                           8A                 4,03

 3                           8C                 3,73

 

KLASY CZWARTE

miejsce

nazwisko i  imię

klasa

średnia ocen

1

Pajowska Maja

4a

5,91

1

Wiśniewski Dominik

4b

5,91

2

Juszczak Nadia

4b

5,73

3

Kubica Kacper

4b

5,55

4

Dawczyński Maciej

4a

5,45

4

Kłeczek Iga

4a

5,45

4

Pietrzyńska Lena

4b

5,45

5

Kabelis Antoni

4a

5,36

5

Sozański Adam

4a

5,36

6

Czarnecka Laura

4a

5,20

7

Kozieł Zuzanna

4a

5,18

8

Marzec Nikola

4a

5,09

9

Abram Zuzanna

4b

4,82

9

Gołosz Iga

4a

4,82

9

Shaiduk Anton

4a

4,82

 

KLASY PIĄTE

miejsce

nazwisko i  imię

klasa

średnia ocen

1

Zemanek Klaudia

5f

5,92

2

Razborskyi Hlib

5f

5,73

3

Fijoł Aleksandra

5a

5,42

3

Owsiany Patryk

5d

5,42

4

Gleba Karolina

5c

5,33

4

Sojka Karolina

5f

5,33

5

Nalepa Jakub

5e

5,27

6

Basz Lena

5e

5,25

6

Kowalski Maciej

5a

5,25

6

Kral Gabriel

5f

5,25

6

Ptak Weronika

5b

5,25

6

Stasiak Amelia

5f

5,25

7

Krzysztoszek Bartosz

5a

5,18

8

Palka Piotr

5d

5,17

9

Musiał Pola

5e

5,09

10

Jaworska Karolina

5f

5,08

10

Limański Szymon

5d

5,08

10

Nowakowska Kinga

5c

5,08

10

Papros Filip

5e

5,08

10

Pniok Lena

5c

5,08

10

Steć Weronika

5d

5,08

10

Urbanik Emilia

5f

5,08

11

Sieroń Oliwia

5b

5,00

12

Gogolińska Nadia

5b

4,92

12

Kwaśniewska Wiktoria

Wiktoria

5e

4,92

12

Mateja Nikodem

5b

4,92

12

Smolarek Emilia

5b

4,92

12

Węgrzynek Agata

5d

4,92

12

Włodarczyk Szymon

5a

4,92

13

Biesiada Nadia

5e

4,83

13

Ciucias Aleksandra

5a

4,83

13

Mazur Liliana

5b

4,83

13

Socha Bartosz

5b

4,83

13

Widłok Szymon

5a

4,83

14

Czerwiński Karol

5d

4,75

14

Gawron Cezary

5d

4,75

14

Widera Nadia

5e

4,75

 

 

KLASY SZÓSTE

miejsce

nazwisko i  imię

klasa

średnia ocen

1

Kłeczek Maja

6c

6,00

2

Niećko Zofia

6c

5,64

3

Dziewońska Julia

6a

5,58

3

Góra Dominika

6a

5,58

4

Karczewski Kacper

6c

5,50

5

Bula Maria

6a

5,33

5

Karasek Julia

6c

5,33

5

Wiśniewska Amelia

6a

5,33

6

Rozynek Tymoteusz

6c

5,17

6

Wolański Maciej

6b

5,17

7

Krześlak Karol

6a

5,08

8

Erat Kacper

6c

5,00

8

Korba Dominika

6c

5,00

9

Susczyk Amelia

6c

4,92

9

Drozd Adrianna

6a

4,92

10

Chłosta Kacper

6d

4,83

10

Mazelanik Kamila

6d

4,83

11

Bryła Emilia

6a

4,75

11

Janik Kamil

6d

4,75

11

Szczepanek Kinga

6c

4,75

 

KLASY SIÓDME

miejsce

nazwisko i  imię

klasa

średnia ocen

1

Czarnasiak Anna

7b

5,54

2

Krawczyk Weronika

7a

5,50

3

Riewe Martyna

7a

5,43

4

Fąfara Paweł

7a

5,29

4

Kołodziej Natalia

7b

5,29

5

Staroń Mikołaj

7a

5,23

6

Kowalska Emilia

7b

5,21

6

Parkitny Amelia

7b

5,21

7

Pietrzyk Zuzanna

7a

5,07

8

Palka Julia

7b

4,79

8

Poloczek Agnieszka

7b

4,79

8

Wróbel Adam

7a

4,79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASY ÓSME

miejsce

nazwisko i  imię

klasa

średnia ocen

OCEN

1

Korzonek Oliwia

8a

5,41

2

Czmok Kamil

8b

5,29

3

Kafka Piotr

8a

5,22

4

Madejczyk Radosław

8b

5,07

4

Tużyniecka Emilia

8c

5,07

5

Moń Maksymilian

8c

5,00

6

Tomaszewski Norbert

8a

4,94

7

Piwowarczyk Krystyna

8b

4,93

7

Stachura Anna

8b

4,93

7

Tybor Kasandra

8c

4,93

8

Baran Karolina

8b

4,86

8

Nowak Nikola

8b

4,86

9

Vaskovska Violetta

8a

4,82

10

Olszewska Dominika

8b

4,79

11

Plaza Maciej

8a

4,78

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Anna Kubeczko

Galeria

Powiększ zdjęcie