Zbiórka surowców wtórnych

Od 3 października 2016 r. rozpoczynamy zbiórkę makulatury. Potrwa ona do 7 października 2016 r., a więc tylko tydzień. Informację o następnych zbiórkach będziemy przekazywać przez mobidziennik, stronę internetową i na tablicach informacyjnych w szkole.

Zbierając makulaturę chronimy środowisko naturalne.

Aktywni uczniowie mają  szansę na zdobycie punktów dodatnich, a klasa, która zbierze najwięcej makulatury oraz wykaże się największym zaangażowaniem, tzn. wszyscy uczniowie z klasy przyniosą makulaturę, zdobędzie tytuł KLASY PRZYJAZNEJ ŚRODOWISKU.

REGULAMIN ZBIÓRKI

BARDZO WAŻNE!!!

W TYM ROKU SZKOLNYM MAKULATURĘ BĘDZIEMY ZBIERAĆ W DOŁADNIE OKREŚLONYM CZASIE. INFORMACJĘ O TYM, KIEDY BĘDZIEMY TO ROBIĆ, BĘDĄ PRZEKAZYWANE PRZEZ MOBIDZIENNIK I NA TABLICACH INFORMACYJNYCH W SZKOLE.

Przyjmowana makulatura musi spełniać specjalne warunki, tzn.

1. Makulatura powinna być przynoszona przez uczniów.
  2. Paczka musi być mocno związana, tak aby w trakcie przenoszenia nie rozpadła się. Paczka może ważyć maksymalnie 5 kilogramów.
  3. Makulatura będzie ważona przez panią woźną.
  4. Po zważeniu makulaturę trzeba przenieść we wskazane przez panią woźną miejsce.

2 kg makulatury = 1 punkt

W ciągu semestru można uzyskać maksymalnie 20 punktów.

NAJWAŻNIEJSZE JEST ZAANGAŻOWANIE CAŁEJ KLASY!

KAŻDY KILOGRAM MAKULATURY JEST CENNY!

Autor: Beata Piórko