Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Zdalna szkoła

Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

Sukcesy naszych uczniów i nauczycieli w poprzednim roku szkolnym

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

NAZWA KONKURSU LUB ZAWODÓW

TYP IMPREZY (międzynarodowa, ogólnopolska, wojewódzka, powiatowa, międzyszkolna, szkolna)

MIEJSCE

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

Karolina Piotrowska

VI c

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

laureat III stopnia

Anna Kubeczko

Mateusz Dziubany

VI c

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

laureat V stopnia

Anna Kubeczko

Piotr Marcińczyk

VI a

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

laureat V stopnia

Anna Kubeczko

Piotr Marcińczyk

VI a

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

laureat II stopnia

Anna Kubeczko

Karolina Piotrowska

VI c

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

laureat II stopnia

Anna Kubeczko

Szymon Świć

VI a

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

laureat III stopnia

Anna Kubeczko

Mateusz Dziubany

VI c

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

laureat III stopnia

Anna Kubeczko

Karol Mamcarczyk

VI a

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

laureat IV stopnia

Anna Kubeczko

Adrian Pokus

VIc

Ogółnopolski Konkurs j. Angielskiego Pionier

ogólnopolska

wyróżnienie

A.Latusik

zespół

 

Turniej Piłkarski projekt Kibice Razem

ogólnopolska

2

Leszek Doniec

Paweł Duda

IVd

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat V stopnia

Artur Biskup

Maja Cetnar

IVc

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat V stopnia

Artur Biskup

Kinga Domaradzka

IVa

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat IV stopnia

Artur Biskup

Marcel Górnik

IVc

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat III stopnia

Artur Biskup

Alina Piotrowska

IVa

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat II stopnia

Artur Biskup

Karolina Wosz

IVc

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat II stopnia

Artur Biskup

Witold Lipski

IVa

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat II stopnia

Artur Biskup

Katarzyna Maćkowicz

Vc

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat V stopnia

Artur Biskup

Paulina Kasia

Vc

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat IV stopnia

Artur Biskup

Alina Piotrowska

IVa

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat IV stopnia

Artur Biskup

Wiktoria Kozioł

IVc

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat III stopnia

Artur Biskup

Witold Lipski

IVa

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat III stopnia

Artur Biskup

Emilia Perek

IVa

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat III stopnia

Artur Biskup

Oskar Skorupski

Vc

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat V stopnia

Artur Biskup

Kacper Kowalski

Vc

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat V stopnia

Artur Biskup

Paweł Topolan

Va

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat V stopnia

Artur Biskup

Adrian Klima

Vc

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat IV stopnia

Artur Biskup

Paulina Kasia

Vc

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat III stopnia

Artur Biskup

Kacper Nalepa

Va

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat II stopnia

Artur Biskup

Szymon Boryczko

Va

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat II stopnia

Artur Biskup

Wiktoria Polak

VIb

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat II stopnia

Artur Biskup

Zuzanna Cetnar

VIb

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat II stopnia

Artur Biskup

Paulina Pluta

VIb

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat I stopnia

Artur Biskup

Emilia Tabor

IVb

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat V stopnia

Mariola Domider

Patryk Bednarek

IVb

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat IV stopnia

Mariola Domider

Joanna Gierlotka

Vb

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 22. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat III stopnia

Mariola Domider

Joanna Gierlotka

Vb

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA – PLUS 23. EDYCJA

ogólnopolska

Laureat II stopnia

Mariola Domider

zespół

 

Półfinał wojewódzki śląskiej ligi Orlików w mini piłce nożnej chłopców

wojewódzka

4

Leszek Doniec

Wiktoria Kozioł

Paulina Pluta

IVa

VIb

Konkurs na prezentację multimedialną „Podróże śladem Tomka Wilmowskiego”

wojewódzka

wyróżnienie

Zofia Stacha

Artur Biskup

Piotr Marcińczyk

VI a

O Pozłacane Pióro – Piszemy limeryki

międzypowiatowa

II

Eliza Kamzelak

Karolina Piotrowska

VI c

Powiatowy Konkurs Międzyprzedmiotowy „Szczęśliwa Trójka”

powiatowa

IV miejsce

Anna Kubeczko

Anna Latusik

Weronika Szymańczyk

VI c

Powiatowy Konkurs Międzyprzedmiotowy

„Szczęśliwa Trójka”

powiatowa

IV miejsce

Anna Kubeczko

Anna Latusik

Dawid Sozański

VI a

I Powiatowy Konkurs Recytatorski „Cztery pory roku w poezji polskiej”

powiatowa

II

Eliza Kamzelak

zespół

4-6

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w czwórboju l.a chłopców

powiatowa

3

Natasza Gładysz, Leszek Doniec

zespół

 

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w łyżwiarstwie szybkim chłopców

powiatowa

3

Natasza Gładysz, Leszek Doniec

zespół

 

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w piłce nożnej

powiatowa

1

Leszek Doniec

zespół

 

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w mini koszykówce dziewcząt

powiatowa

2

Natasza Gładysz

zespół

 

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w mini koszykówce chłopców

powiatowa

4

Natasza Gładysz, Leszek Doniec

zespół

 

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców

powiatowa

4

Natasza Gładysz, Leszek Doniec

zespół

 

Zawody rejonowe w piłce nożnej chłopców

rejonowa

1

Leszek Doniec

Julia Widłok

VI c

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS

PRZYRODNICZO - FOTOGRAFICZNY

międzyszkolna

III miejsce

Anna Kubeczko

Maja Pietrzyńska

VI c

XV Międzyszkolny Konkurs „O złoty pierwiastek”

międzyszkolna

IV miejsce

Anna Kubeczko

Julia Widłok

VI c

XV Międzyszkolny Konkurs „O złoty pierwiastek”

międzyszkolna

IV miejsce

Anna Kubeczko

Oskar Ptak

VI c

XV Międzyszkolny Konkurs „O złoty pierwiastek”

międzyszkolna

IV miejsce

Anna Kubeczko

Karolina Baran

3b

Konkurs recytatorski

międzyszkolny

III

E.Pięta

Krystyna Piwowarczyk

3b

Konkurs plastyczny „Jesienny krajobraz”

międzyszkolny

I

E.Pięta

Laura Palka

3b

Konkurs plastyczny „Jesienny krajobraz”

międzyszkolny

II

E.Pięta

Bartosz Turczyn

V b

Jesienny Ogród Sztuk „Moje marzenia wicher gna”

międzyszkolna

II

Eliza Kamzelak

Weronika Pyciarz

4a

Językowy Konkurs Bożonarodzeniowy

międzyszkolna

1

Marta Bąk

Oliwia Leszczyńska

4a

Językowy Konkurs Bożonarodzeniowy

międzyszkolna

1

Marta Bąk

Emilia Perek

4a

Językowy Konkurs Bożonarodzeniowy

międzyszkolna

wyróżnienie

Marta Bąk

zespół

 

Międzyszkolny Turniej Piłkarski o Puchar Tyskiego Fana

międzyszkolny

1

Leszek Doniec

Karolina Wosz

4

XXXIII Tyskie Kryterium Biegów Przełajowych

międzyszkolna

2

Leszek Doniec

Radosław Górnik

Ib

Konkurs recytatorski „Las wita nas”

międzyszkolna

wyróżnienie

B. Jakóbczyk

Kamila Mleczyńska

VIb

Międzyszkolny konkurs na prezentację multimedialną „Moja wymarzona ścieżka w Tychach”

międzyszkolna

I

Artur Biskup

Radosław Madejczyk

Jakub Dawczyński

Julia Palka

1-3

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora SP17

międzyszkolna

2

3

3

Natasza Gładysz, Leszek Doniec

Radosław Madejczyk

Oliwier Lalewicz

Julia Palka

2-3

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora SP36

międzyszkolna

2

3

3

Natasza Gładysz, Leszek Doniec

Radosław Madejczyk

3

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora SP40

międzyszkolna

2

Natasza Gładysz

Oliwier Lalewicz

Nikola Jakielaszek

2-3

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora SP18

międzyszkolna

3

Natasza Gładysz, Leszek Doniec

Radosław Madejczyk

3

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora SP6

międzyszkolna

2

Natasza Gładysz

Zofia Niećko

1c

Plastyczny „Zima wokół nas”

szkolny

II

A. Cichocka

Wszyscy uczniowie

1c

konkurs na najgrzeczniejszą klasę w czasie przerw „Super klasa”

szkolny

II

A. Cichocka

Zuzanna Cetnar

6b

Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

szkolna

1

Marta Bąk/Artur Biskup

Weronika Szymańczyk

6c

Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

szkolna

2

Marta Bąk/Anna Kubeczko

Agnieszka Olejarz

6b

Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

szkolna

2

Marta Bąk/Artur Biskup

Karolina Piotrowska

VI c

Szkolny Konkurs „Liczba Pi”

szkolna

I miejsce

Anna Kubeczko

Iwona Leszczyńska

VI a

Szkolny Konkurs „Liczba Pi”

szkolna

II miejsce

Anna Kubeczko

Milena Skorupska

3a

Konkurs kaligraficzny

szkolny

I

B. Orawska-Paluch

Sahaar Madani

3a

 Konkurs kaligraficzny

szkolny

III

B. Orawska-Paluch

Oliwia Korzonek

3a

Konkurs plastyczny” Kartka Bożonarodzeniowa”

szkolny

III

B. Orawska-Paluch

Michał Kozłowski

3a

Milionerek

szkolny

II

B. Orawska-Paluch

Zuzia Rotkiel

3a

Wiosna wokół nas

szkolny

wyróżnienie

B. Orawska-Paluch

Oliwia Korzonek

3a

„Niech żyją wakacje” plastyczny

szkolny

I

B. Orawska-Paluch

Natalia Błasiak

3a

„Niech żyją wakacje” plastyczny

szkolny

III

B. Orawska-Paluch

Zuzia Rotkiel

3a

„Niech żyją wakacje” plastyczny

szkolny

II

B. Orawska-Paluch

Sahaar Madani

3a

Zawody sportowe „Spartakiada rodzinna”

szkolny

I

B. Orawska-Paluch

Milena Skorupska

3a

Zawody sportowe „Spartakiada rodzinna”

szkolny

I

B. Orawska-Paluch

Zuzia Rotkiel

3a

Zawody sportowe „Spartakiada rodzinna”

szkolny

III

B. Orawska-Paluch

Michał Kozłowski

3a

Konkurs matematyczny

szkolny

II

B. Orawska-Paluch

Nikola Szymańska

3c

Konkurs plastyczny „Zima wokół nas”

szkolny

I

Z. Stachowicz

Paulina Sojka

3c

Konkurs plastyczny „Zima wokół nas”

szkolny

II

Z. Stachowicz

Paulina Sojka

3c

Konkurs  plastyczny „Pani                  z biblioteki”

szkolny

I

Z. Stachowicz

Emilia Szymiec

3c

Konkurs  plastyczny „Pani                 z biblioteki”

szkolny

wyróżnienie

Z. Stachowicz

Paulina Sojka

3c

Konkurs ortograficzny

szkolny

II

Z. Stachowicz

Maksymilian Małek

3c

Konkurs matematyczny

szkolny

III

Z. Stachowicz

Emilia Tużyniecka

3c

Konkurs plastyczny” Holandia – kraj naszych przyjaciół”

 

I

Z. Stachowicz

Nikola Szymańska

3c

Konkurs plastyczny” Holandia – kraj naszych przyjaciół”

W Holandii

I

Z. Stachowicz

Wiktoria Polit

3b

Konkurs ortograficzny

szkolny

I

E.Pięta

Kamil Czmok

3b

Konkurs ortograficzny

szkolny

III

E.Pięta

Laura Palka

3b

Konkurs matematyczny

szkolny

I

E.Pięta

Nicola  Nowak

3b

Konkurs  plastyczny „Pani z biblioteki”

szkolny

I

E.Pięta

Laura Palka

3b

Konkurs plastyczny „Pani z biblioteki”

szkolny

wyróżnienie

E.Pięta

Gloria  Palka

3b

Konkurs plastyczny „Pani z biblioteki”

szkolny

wyróżnienie

E.Pięta

Wiktoria Polit

3b

Milionerek

szkolny

I

E.Pięta

Nicola  Nowak

3b

Konkurs plastyczny” Kartka Bożonarodzeniowa”

szkolny

I

E.Pięta

Nicola Nowak

3b

Konkurs plastyczny „Zima wokół nas”

szkolny

III

E.Pięta

Karolina Baran

3b

Konkurs recytatorski

szkolny

I

E.Pięta

zespół

 

Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora SP5

szkolna

1

Leszek Doniec

Jakub Dawczyńsk

Ib

konkurs plastyczny: „Kartka noworoczna”

Szkolna

I

B. Jakóbczyk

Dominik Kozioł

Ib

konkurs plastyczny: „Kartka noworoczna”

Szkolna

I

B. Jakóbczyk

Maja Kozioł

Ib

konkurs plastyczny: „Kartka noworoczna”

Szkolna

II

B. Jakóbczyk

Alan Gucwa

Ib

Konkurs plastyczny „Nasza Pani z biblioteki”

Szkolna

wyróżnienie

B. Jakóbczyk

Radosław Górnik

Ib

Konkurs recytatorski „Las wita nas”

Szkolna

I

B. Jakóbczyk

Weronika Krawczyk

2a

Konkurs kaligraficzny

szkolna

II

J.Osuch  Dzido

Weronika Krawczyk

2a

Konkurs ortograficzny

szkolna

I

J.Osuch Dzido

Weronika Krawczyk

2a

Konkurs matematyczny

szkolna

III

J.Osuch Dzido

Mikołaj Staroń

2a

Konkurs ortograficzny

szkolna

III

J.Osuch Dzido

Mikołaj Staroń

2a

Konkurs biblioteczny ze znajomości lektury „Dzieci z Bullerbyn”

szkolna

I

J.Osuch Dzido

Mikołaj Staroń

2a

Konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa”

szkolna

II

J.Osuch Dzido

Agnieszka Musiał

2a

Konkurs plastyczny „Niech żyją wakacje”

szkolna

II

J.Osuch Dzido

Witold Lipski

IVa

Szkolny konkurs „Liczba Pi”

szkolna

III

Artur Biskup

Joanna Gierlotka

V b

Konkurs na najlepszy projekt okładki książkowej

szkolna

I

Eliza Kamzelak

Michał Piwko

V b

Konkurs na najlepszy projekt okładki książkowej

szkolna

II

Eliza Kamzelak

Oliwia Nowakowska

V b

Konkurs na najlepszy projekt okładki książkowej

szkolna

III

Eliza Kamzelak

Oliwia Kubista

VI b

Konkurs na najlepszy projekt okładki książkowej

szkolna

wyróżnienie

Łukasz Pudełko

Dawid Sozański

VI a

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV - VI

szkolna

I

Eliza Kamzelak

Karolina Piotrowska

VI c

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV - VI

szkolna

II

Zofia Stacha

Jakub Paluszkiewicz

V b

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV - VI

szkolna

III

Eliza Kamzelak

Autor: Eliza Kamzelak