Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Zdalna szkoła

Osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014

Sukcesy naszych uczniów i nauczycieli w roku szkolym 2013/2014

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

NAZWA KONKURSU LUB ZAWODÓW

TYP IMPREZY (międzynarodowa, ogólnopolska, wojewódzka, powiatowa, międzyszkolna, szkolna)

MIEJSCE

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

Radosław Madejczyk

2b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny”

międzynarodowa

wyróżnienie

Elżbieta Pięta

Wiktoria Polit

2b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny”

międzynarodowa

wyróżnienie

Elżbieta Pięta

Natalia Wachel

III d

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny”

międzynarodowa

wynik

bardzo dobry

Agnieszka Noga

Michał Wójcik

III d

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

Laureat I stopnia z wyróżnieniem

Agnieszka Noga

Natalia Wachel

III d

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

Laureat I stopnia z wyróżnieniem

Agnieszka Noga

Wiktoria Durtka

III d

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

Laureat III stopnia

Agnieszka Noga

Maja Cetnar

IIIc

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

laureat IV stopnia

Bożena Jakóbczyk

Marcel Górnik

IIIc

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

laureat V stopnia

Bożena Jakóbczyk

Wiktoria Kozioł

IIIc

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

laureat V stopnia

Bożena Jakóbczyk

Szymon Pilszek

VI c

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

laureat I stopnia

Anna Kubeczko

Joanna Gierlotka

IV b

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

laureat II stopnia

Anna Kubeczko

Kamil Grabowski

VI c

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

laureat V stopnia

Anna Kubeczko

Michał Piwko

IV b

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

laureat V stopnia

Anna Kubeczko

Piotr Marcińczyk

Va

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

laureat III stopnia

Artur Biskup

Agnieszka Rabenda

VIa

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XX Edycja

ogólnopolska

laureat II stopnia

Artur Biskup

Szymon Boryczko

IVa

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XXI Edycja

ogólnopolska

laureat V stopnia

Artur Biskup

Adrian Klima

IVc

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XXI Edycja

ogólnopolska

laureat IV stopnia

Artur Biskup

Kacper Nalepa

IVa

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XXI Edycja

ogólnopolska

laureat III stopnia

Artur Biskup

Joanna Gierlotka

IV b

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XXI Edycja

ogólnopolska

laureat II stopnia

Anna Kubeczko

Katarzyna Terepet

VIa

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XXI Edycja

ogólnopolska

laureat V stopnia

Artur Biskup

Kamil Grabowski

VIc

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XXI Edycja

ogólnopolska

laureat IV stopnia

Anna Kubeczko

Szymon Pilszek

VIc

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XXI Edycja

ogólnopolska

laureat III stopnia

Anna Kubeczko

Agnieszka Rabenda

VIa

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XXI Edycja

ogólnopolska

laureat III stopnia

Artur Biskup

Kinga Rajczykowska

VIc

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XXI Edycja

ogólnopolska

laureat II stopnia

Anna Kubeczko

Kalina Hajok

VIb

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Matematyka.plus XXI Edycja

ogólnopolska

laureat II stopnia

Anna Kubeczko

Joanna Gierlotka

IV b

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

ogólnopolska

1 miejsce w powiecie

Anna Kubeczko

Szymon Pilszek

VI c

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

ogólnopolska

1 miejsce w powiecie

Anna Kubeczko

Weronika Szymańczyk

V c

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

ogólnopolska

1 miejsce w powiecie

Anna Kubeczko

Kinga Rajczykowska

VI c

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

ogólnopolska

3 miejsce w powiecie

Anna Kubeczko

Oskar Ptak

V c

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

ogólnopolska

3 miejsce w powiecie

Anna Kubeczko

Samuel Tybor

IV b

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

ogólnopolska

3 miejsce w powiecie

Anna Kubeczko

Adrian Klima

IVc

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

ogólnopolska

2 miejsce w powiecie

Artur Biskup

Dawid Kulig

Vb

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

ogólnopolska

2 miejsce w powiecie

Artur Biskup

Agnieszka Rabenda

VIa

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

ogólnopolska

2 miejsce w powiecie

Artur Biskup

Redakcja szkolnej gazetki MATMOMANIA

IVa, IVc, Va, Vb, Vc, VIa

Junior w Druku maj/czerwiec

ogólnopolska

laureat

Zofia Stacha,

Artur Biskup

Junior w Druku kwiecień

ogólnopolska

laureat

Zofia Stacha,

Artur Biskup

Konkurs na gazetkę szkolną w ramach akcji "Nie reagujesz akceptujesz"

wojewódzka

wyróżnienie

Artur Biskup

Dziewczęta 5-6

6a,b,c,5c

Półfinał wojewódzki w koszykówce

wojewódzka

4

Doniec, Gładysz

Kalina Hajok

VI „b”

Rejonowy Konkurs Poetycki „O pozłacane pióro”

rejonowa

I

Zofia Stacha

Kalina Hajok

VI „b”

XI Rejonowa Debata Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

rejonowa

I

Zofia Stacha

Weronika Szymańczyk

V „c”

VI Rejonowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Wielcy Polacy – Julian Tuwim”

rejonowa

wyróżnienie

Zofia Stacha

Anna Kożuchowska

5b

Rejonowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

rejonowa

Wyróżnienie I stopnia               

Krystyna Tomanek

Magdalena Lisicka

5b

Aleksandra Kotowicz

5b

Paulina Pluta

5b

Natalia Nosek

5c

Maja Pietrzyńska

5c

Emilia Poloczek

5c

Karolina Czubak

5c

Weronika Szymańczyk

5c

Marcelina Musiał

6b

Oliwia Kowalska

6b

Karol Hudzikowski

VI c

VI Regionalny Konkurs Plastyczno - Literacki Wielcy Polacy - „Julian Tuwim”

regionalny

I

Eliza Kamzelak

Julia Barwaniec

VI c

VI Regionalny Konkurs Plastyczno - Literacki Wielcy Polacy - „Julian Tuwim”

regionalny

III

Eliza Kamzelak

Julia Barwaniec

VI c

XII Międzypowiatowy Konkurs Literacki Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

międzypowiatowy

I

Eliza Kamzelak

Natalia Wysocka

IV b

IX edycja konkursu

poetyckiego „o Pozłacane Pióro” organizowanego przez MBP w Tychach

powiatowy

wyróżnienie

Eliza Kamzelak

Aleksandra Wojtyczka

6b

Rejonowe zawody w koszykówce

powiatowa

1

Doniec ,Gładysz

Klaudia Kotowicz

6b

Martyna Żukowska

6b

Marcelina Musiał

6b

Marta Nowak

6a

Agnieszka Rutkowska

6a

Wiktoria Raszka

6a

Martyna Bocheńska

6c

Klaudia Sonik

6c

Marta Krzczuk

6c

Karolina Czubak

5c

Oliwia Płachta

5c

Monika Wosz

5b

Radosław Madejczyk

2b

Turniej „Tenis 10”

międzyszkolna

1

Gładysz

Karol Klima

3d

Turniej „Tenis 10”

międzyszkolna

2

Doniec

Wiktoria Kozioł

/drużyna/

IIIc

Spacerkiem po Europie -quiz o Unii Europejskiej

międzyszkolna

I

B. Jakóbczyk

Wiktoria Kozioł

IIIc

Konkurs recytatorski

międzyszkolna

IV

B. Jakóbczyk

Chłopcy 4-6

 

Międzyszkolne zawody w siatkówce

międzyszkolna

12

Doniec, Gładysz

Dziewczęta 4,5

 

I turniej o Puchar Dyrektora Gim 1 w zbijaku

międzyszkolna

1

Doniec, Gładysz

Dziewczęta 5-6

5b,5c, 6a,6b ,6c

Międzyszkolne zawody w koszykówce

międzyszkolna,

1

Doniec ,Gładysz

Dziewczęta 5-6

5a,b,c,6a,b,c

Miejskie zawody koszykówki ulicznej

międzyszkolna

1,2,3,4,5,6

Doniec, Gładysz

Chłopcy 4-6

4c,5abc,bc

Międzyszkolne zawody piłki nożnej

międzyszkolna

1

Doniec, Gładysz

Chłopcy 4-6

4c, 5abc,6abc

Międzyszkolne zawody koszykówki

międzyszkolna

3

Doniec, Gładysz

Chłopcy 4-6

4c,5ac,6a

Międzyszkolne zawody jazdy szybkiej na łyżwach

międzyszkolna

3

Doniec, Gładysz

Chłopcy 4,5

4c,5bc

Międzyszkolne zawody piłki nożnej o Puchar Dyrektora Gim 1

międzyszkolna

1

Doniec, Gładysz

Chłopcy 4-6

 

Sztafetowe biegi przełajowe

międzyszkolna

9

Doniec, Gładysz

Dziewczęta 4-6

 

Sztafetowe biegi przełajowe

międzyszkolna

8

Doniec, Gładysz

Dziewczęta 5-6

 

Międzyszkolne zawody jazdy szybkiej na łyżwach

międzyszkolna

7

Doniec, Gładysz

Dziewczęta 3,4,5,6

Emilia Poloczek

5c

Międzyszkolne zawody pływackie

indywidualnie - grzbiet

międzyszkolna

14

3m

Doniec, Gładysz

Doniec

Chłopcy 3,4,5,6

Kacper Szczepanek

3a

Międzyszkolne zawody pływackie

grzbiet

międzyszkolna

13

3m

Doniec, Gładysz

Chłopcy 4-6

 

Międzyszkolne zawody w piłce ręcznej

międzyszkolna

5

Doniec, Gładysz

Anna Stachura

2b

Mój przyjaciel miś

międzyszkolny

wyróżnienie

E.Pięta

Nicola Nowak

2b

Konkurs recytatorski

międzyszkolny

II

E.Pięta

Filip Moroń

(członek zespołu czteroosobowego)

3 b

Turniej „Spacerkiem po Europie”

międzyszkolna

I

B. Baraniec

Julia Widłok

V c

Mistrz tabliczki mnożenia

szkolna

I miejsce

Anna Kubeczko

Oskar Ptak

V c

Mistrz tabliczki mnożenia

szkolna

II miejsce

Anna Kubeczko

Maja Pietrzyńska

V c

Mistrz tabliczki mnożenia

szkolna

III miejsce

Anna Kubeczko

Martyna Sobala

1a

Konkurs recytatorski dla klas 1-3

szkolny

II

J. Osuch=Dzido

Klaudia Bielecka

1a

Konkurs recytatorski dla klas 1-3

szkolny

III

J. Osuch-Dzido

Mikołaj Staroń

1a

Konkurs plastyczny – kartka wielkanocna

szkolny

I

J. Osuch-Dzido

Inka Plewa

2a

Kartka wielkanocna - plastyczny

szkolny

3

B. Orawska-Paluch

Hania Kozioł

2a

Kartka bożonarodzeniowa - plastyczny

Szkolny

2

B. Orawska-Paluch

Jakub Rajchel

2a

Kartka bożonarodzeniowa - plastyczny

Szkolny

Wyróżnienie

B. Orawska-Paluch

Oliwia Waluga

2a

Ortograficzny

Szkolny

2

B. Orawska-Paluch

Oliwia Waluga

2a

Moje plany wakacyjne - plastyczny

szkolny

2

B. Orawska-Paluch

Kajetan Ptak

2a

matematyczny

szkolny

1

B. Orawska-Paluch

Emilia Tużyniecka

2c

„Kartka Bożonarodzeniowa”- plastyczny

szkolny

III

Z. Stachowicz

Paulina Sojka

2c

Ortograficzny

szkolny

III

Z. Stachowicz

Zuzanna Preis

2c

Plastyczny „Laurka dla biblioteki”

szkolny

wyróżnienie

Z. Stachowicz

Adrianna Micor

2c

Plastyczny „Liściaki”

szkolny

II

Z. Stachowicz

Adrianna Micor

2c

Recytatorski

szkolny

III

Z. Stachowicz

Maksymilian Moń

2c

Plastyczny „Kartka wielkanocna”

szkolny

II

Z. Stachowicz

Maksymilian Małek

2c

Matematyczny

szkolny

I

Z. Stachowicz

Paulina Sojka

2c

Matematyczny

szkolny

III

Z. Stachowicz

Nicola Nowak

2b

Laurka dla biblioteki

szkolny

I

E.Pięta

Gaja Szust

2b

Laurka dla biblioteki

szkolny

wyróżnienie

E.Pięta

Krystyna Piwowarczyk

2b

Kartka bożonarodzeniowa

szkolny

I

E.Pięta

Anna Stachura

2b

Kartka bożonarodzeniowa

szkolny

wyróżnienie

E.Pięta

Nicola Nowak

2b

Kartka bożonarodzeniowa

szkolny

wyróżnienie

E.Pięta

Gaja Szust

2b

Kartka bożonarodzeniowa

szkolny

wyróżnienie

E.Pięta

Anna Stachura

2b

Kartka Wielkanocna

szkolny

I

E.Pięta

Nicola Nowak

2b

Konkurs recytatorski

szkolny

I

E.Pięta

Karolina Baran

2b

Konkurs recytatorski

szkolny

II

E.Pięta

Wiktoria Polit

2b

Konkurs ortograficzny klas drugich

szkolny

I

E.Pięta

Wiktoria Polit

2b

Olimpusek

szkolny

I

E.Pięta

Radosław Madejczyk

2b

Konkurs matematyczny

szkolny

II

E.Pięta

Kalina Hajok

VI „b”

Szkolny Konkurs Recytatorski

szkolna

I

Zofia Stacha

Kalina Hajok

VI „b”

Szkolny Konkurs Ortograficzny

szkolna

I

Zofia Stacha

Weronika Szymańczyk,

Karolina Piotrowska, Oskar Ptak

V „c”

Szkolny Konkurs Mitologiczny

szkolna

I

Zofia Sacha

Monika Wieczorek

IV „c”

Szkolny Konkurs Recytatorski

szkolna

wyróżnienie

Zofia Stacha

Paulina Kasia

IV „c”

Szkolny Konkurs Recytatorski

szkolna

wyróżnienie

Zofia Stacha

Emilia Tużyniecka

2c

„Kartka Bożonarodzeniowa”- plastyczny

szkolny

III

Z. Stachowicz

Paulina Sojka

2c

Ortograficzny

szkolny

III

Z. Stachowicz

Zuzanna Preis

2c

Plastyczny „Laurka dla biblioteki”

szkolny

wyróżnienie

Z. Stachowicz

Adrianna Micor

2c

Plastyczny „Liściaki”

szkolny

II

Z. Stachowicz

Adrianna Micor

2c

Recytatorski

szkolny

III

Z. Stachowicz

Maksymilian Moń

2c

Plastyczny „Kartka wielkanocna”

szkolny

II

Z. Stachowicz

Dawid Sozański

V a

Rejonowy Konkurs Literacki

Etap szkolny

II

Eliza Kamzelak

Jakub Paluszkiewicz

IV b

Rejonowy Konkurs Literacki

Etap szkolny

wyróżnienie

Eliza Kamzelak

Kinga Rajczykowska

VI c

Rejonowy Konkurs Ortograficzny o Tytuł Bezbłędnego Szóstoklasisty

Etap szkolny

laureat

Eliza Kamzelak

Natalia Wachel

III d

Szkolny konkurs ortograficzny klas III

szkolna

I miejsce

Agnieszka Noga

Emilia Ślosarczyk

III d

Szkolny konkurs matematyczny klas III

szkolna

III miejsce

Agnieszka Noga

Maja Wolak

IIIc

konkurs plastyczny „Liściaki”

szkolna

I

B. Jakóbczyk

Maja Cetnar

IIIc

konkurs plastyczny „Liściaki”

szkolna

II

B. Jakóbczyk

Nikola Dolecka

IIIc

konkurs plastyczny: „Kartka bożonarodzeniowa „Merry Christmas””

szkolna

I

B. Jakóbczyk

Karolina Wosz

IIIc

konkurs plastyczny: „Kartka bożonarodzeniowa „Merry Christmas””

szkolna

III

B. Jakóbczyk

Piotr Świergolik

IIIc

konkurs plastyczny: „Kartka bożonarodzeniowa „Merry Christmas””

szkolna

wyróżnienie

B. Jakóbczyk

Maja Wolak

IIIc

konkurs plastyczny: „Kartka bożonarodzeniowa „Merry Christmas””

szkolna

wyróżnienie

B. Jakóbczyk

Wszyscy uczniowie

IIIc

konkurs na najgrzeczniejszą klasę w czasie przerw „Super klasa”

szkolna

I

B. Jakóbczyk

Wiktoria Kozioł

IIIc

Konkurs recytatorski

szkolna

I

B. Jakóbczyk

Wiktoria Kozioł

IIIc

Konkurs matematyczny

szkolna

I

B. Jakóbczyk

Autor: Eliza Kamzelak