Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Smart-świetliczaki

2017-11-17
Powiększ zdjęcie

Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej  brały czynny udział w konkursie "Jestem Smart".

Czytaj więcej o: Smart-świetliczaki

NIECODZIENNA LEKCJA JĘZYKA POLSKIEGO

2017-11-17
Powiększ zdjęcie

15 listopada mała, niepozorna sala lekcyjna zmieniła się w magiczną przestrzeń pełną tajemniczych postaci. Uczniowie klasy VI „c” za sprawą czarodziejskiej różdżki przenieśli się w magiczny świat Hogwartu.  Bliskie spotkanie z Harrym Potterem, Hermioną, trollem górskim, Panią Norris udowodniło, że warto wyruszyć w powieściowy świat wykreowany przez J.K. Rowling. Polecamy tę książkę wszystkim amatorom przygód i wielbicielom fantasy

Czytaj więcej o: NIECODZIENNA LEKCJA JĘZYKA POLSKIEGO

Bezzałogowe statki powietrzne - zajęcia edukacyjne

2017-11-17
Powiększ zdjęcie

W ramach ogólnopolskiego konkursu Jestem smart, uczniowie klasy 3 a, 3 b i 3 d wzięli udział w zajęciach edukacyjnych o bezzałogowych statkach powietrznych, potocznie dronach. 

Czytaj więcej o: Bezzałogowe statki powietrzne - zajęcia edukacyjne

KRAV MAGA tym razem w klasie 3 e i 3 f

2017-11-17
Powiększ zdjęcie

Uczniowie klas 3 e i 3 f na lekcji wychowania fizycznego, wzięli udział w zajęciach ogólnorozwojowych z elementami samoobrony. 

Czytaj więcej o: KRAV MAGA tym razem w klasie 3 e i 3 f

„TYDZIEŃ SMART” w SIEDEMNASTCE

2017-11-17
Powiększ zdjęcie

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie „JESTEM SMART”. Ma on na celu zachęcenie uczniów do korzystania z nowoczesnej technologii, by poszerzać wiedzę, zdobywać nowe umiejętności oraz ciekawie i aktywnie spędzać czas. Ponadto ma uświadomić uczestnikom korzyści płynące z bezpiecznego korzystania z Internetu, przestrzegać przed zagrożeniami w Sieci i pokazywać, że wykorzystując nowe technologie, należy być SMART, tzn.: sprytnym, mobilnym, aktywnym, rozsądnym i technologicznie zakręconym.

Czytaj więcej o: „TYDZIEŃ SMART” w SIEDEMNASTCE