Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Zdalna szkoła
Jesteś tutaj: Start / Kadra / 2020/2021

2020/2021

Grono Pedagogiczne - rok szkolny 2020/2021

Dyrektor szkoły: mgr Joanna Łaska

Wicedyrektorzy szkoły: mgr Artur Biskup, mgr Krzysztof Kałucki

 

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Alina Cichocka - wychowawca klasy I a

mgr Bożena Jakóbczyk - wychowawca klasy I b

mgr Monika Gałka - wychowawca klasy I c

mgr Dominika Kaziród - wychowawca klasy II a

mgr Julia Węgrzyn - wychowawca klasy II b

mgr Joanna Bartosz - wychowawca klasy III a

 mgr Barbara Borkowy - Karmańska - wychowawca klasy III b

mgr Katarzyna Wojtowicz - wychowawca klasy III c

 

Religia:

mgr Monika Piwowarska

mgr Ewa Czernecka - Kucz

mgr Bartłomiej Cudziło

 

Język polski:

mgr Eliza Kamzelak - wychowawca klasy VIII a

mgr Joanna Łaska - dyrektor szkoły

mgr Piotr Pochel - wychowawca klasy VI c

mgr Zofia Stacha - wychowawca klasy V b

mgr Julia Śramska - wychowawca klasy VI a

 

Historia:

mgr Radosław Ciechanowicz – wychowawca klasy V a

mgr Bożena Grzyś 

 

Wiedza o społeczeństwie:

mgr Bożena Grzyś 

 

Język angielski:

mgr Kossakowska - Świerczyńska - wychowawca klasy VI b

mgr Kamila Kancelista – wychowawca klasy VII b

mgr Jolanta Olesiak – wychowawca klasy VII a

 

Język rosyjski:

mgr Patrycja Mendecka 

 

Język niemiecki:

mgr Lucyna Zagórska

 

Matematyka:

mgr Artur Biskup - wicedyrektor szkoły, wychowawca klasy VIII a

mgr Katarzyna Rutkowska 

mgr Katarzyna Kosińska- wychowawca klasy VII c

mgr Anna Kubeczko - wychowawca klasy IV a

 

Przyroda:

mgr Katarzyna Kosińska - wychowawca klasy VII c

 

Biologia:

mgr Krzysztof Kałucki - wicedyrektor szkoły, wychowawca klasy VI e

mgr Grażyna Klapińska-Stefanow  

 

Geografia:

mgr Justyna Kuna

 

Fizyka:

mgr Małgorzata Musz

 

Chemia:

mgr Katarzyna Kosińska - wychowawca klasy VII c

 

Muzyka:

mgr Joanna Pudełko

 

Plastyka:

mgr Łukasz Pudełko - wychowawca klasy VI d

 

Technika:

mgr Małgorzata Perak - wychowawca klasy VIII b

 

Informatyka:

mgr Radosław Ciechanowicz – wychowawca klasy V a

mgr Małgorzata Perak - wychowawca klasy VIII b

mgr Alina Cichocka – wychowawca klasy I a

mgr Bożena Jakóbczyk– wychowawca klasy I b

 

Wychowanie fizyczne:

mgr Leszek Doniec - wychowawca klasy VII d

mgr Natasza Gładysz - wychowawca klasy IV b

mgr Barbara Kalinowska - wychowawca klasy VI f

mgr Joanna Nowicka

 

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Barbara Kalinowska - wychowawca klasy VI f

 

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Eliza Kamzelak - wychowawca klasy VIII a

 

Nauczyciele specjaliści:

mgr Agnieszka Baraniec 

mgr Ewa Czernecka - Kucz

mgr Karol Feliks

mgr Wiktoria Gabryel

mgr Magdalena Kozioł

mgr Beata Łukowicz

mgr Natalia Marczuk-Parcheta

mgr Nina Rosowska

mgr Mateusz Rutkowski

mgr Zofia Stacha

mgr Magdalena Stolorz

mgr Anna Wajdner-Mazgaj

mgr Ewa Węglarz

mgr Joanna Witańska

 

Świetlica szkolna:

mgr Barbara Borkowy - Karmańska

mgr Leszek Doniec

mgr Monika Gałka

mgr Dominika Kaziród

mgr Patrycja Mendecka

mgr Marta Musiał

mgr Beata Łukowicz

mgr Małgorzata Perak

mgr Julia Węgrzyn

mgr Katarzyna Wojtowicz

 

 Biblioteka szkolna:

mgr Michał Noras

 

Pedagog szkolny:

mgr Beata Piórko

 

Psycholog szkolny:

mgr Marta Kowalska