Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Zdalna szkoła
Jesteś tutaj: Start / Aktualności / 2019/2020

2019/2020

Artykuły

Plastyka

2020-08-24
Powiększ zdjęcie

Podstawowe materiały i narzędzia potrzebne do wykonywania ćwiczeń i zadań na przedmiocie plastyka w klasach 4-7. Każdy uczeń ma mieć w swojej szafce szkolnej poniższy zestaw.

Czytaj więcej o: Plastyka

Projket Zdalna Szkoła+

2020-08-07
Powiększ zdjęcie

Miasto Tychy pozyskało kolejne środki w wysokości 141 573,00 PLN na dofinansowanie szkół w celu ułatwienia uczniom dostępu do zdalnego nauczania. W ramach dofinansowania zakupiono 2 tablety, 1 laptop  oraz 2 karty sim z dostępem do nielimitowanego mobilnego Internetu LTE, które zostały przekazane uczniom i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 17 w Tychach.

Czytaj więcej o: Projket Zdalna Szkoła+

Rankingi - zakończenie roku 2019/2020

2020-06-21
Powiększ zdjęcie

Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczymi rankingami klas i listami najlepszych uczniów z klas IV-VIII.

Czytaj więcej o: Rankingi - zakończenie roku 2019/2020

Trzecioklasiści są EKO!

2020-06-17
Powiększ zdjęcie

Uczniowie klas trzecich, którzy uczestniczą w zajęciach rozwijających zainteresowania: "Tropiciele przyrody" i "Każde dziecko to potrafi", przygotowali razem z Paniami: Aliną Cichocką i Bożeną Jakóbczyk komiks i wzięli udział w konkursie "EKO JA – EKO TY – EKO MY" organizowanym przez firmę Master z Tychów.

Czytaj więcej o: Trzecioklasiści są EKO!

Zwrot książek do biblioteki

2020-06-09
Powiększ zdjęcie

Zbliża się koniec roku szkolnego i pora zwrotu wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej.

Czytaj więcej o: Zwrot książek do biblioteki

Góra Grosza – jubileuszowa XX edycja

2020-06-08
Powiększ zdjęcie

Dzięki wsparciu i pomocy naszych uczniów, ich Rodziców oraz nauczycieli udało nam się zebrać w tym roku ogromna Górę Grosza. Zebraliśmy 756 zł.A

Czytaj więcej o: Góra Grosza – jubileuszowa XX edycja

Rekrutacja uzupełniająca -cd.

2020-06-05
Powiększ zdjęcie

Zaktualizowana lista przyjętych do szkoły na dzień 5 czerwca 2020 r.

Czytaj więcej o: Rekrutacja uzupełniająca -cd.

Rekrutacja uzupełniająca

2020-06-02
Powiększ zdjęcie

Lista zakwalifikowanych dzieci do szkoły w rekrutacji uzupełniającej.

 

Czytaj więcej o: Rekrutacja uzupełniająca

Słoiki marzeń

2020-05-28
Powiększ zdjęcie

Życie w czasach pandemii nie jest łatwe, wiemy o tym wszyscy. Ograniczenia spowodowały duże zmiany w codziennym zwyczajach. Nie odbywa się nauka w szkole, nie można wychodzić na place zabaw. Wszyscy już tęsknią za normalnością.  Uczniowie klasy III b znaleźli sposób na łatwiejsze przetrwanie tego czasu i  przygotowali „Słoiki marzeń”.

 

Czytaj więcej o: Słoiki marzeń

Bieg charytatywny Dogonić Świetlika

2020-05-27
Powiększ zdjęcie

Oj działo się, działo! Za nami weekend (16-17 maja) pełen wrażeń i kilkaset tysięcy kalorii spalonych w treningach podczas Pierwszy charytatywny bieg „Dogonić Świetlika”. Bardzo się cieszymy, że nasza szkoła była jednym z organizatorów tego wydarzenia. W szczególności podziękowania dla wicedyrektora naszej szkoły Pana Artura Biskupa za wzięcie na siebie całej organizacji przedsięwzięcia. Dziękujemy również Sponsorom, Mediom, Wolontariuszom i przede wszystkim UCZESTNIKOM którzy dołączyli do zabawy i Doganiali Świetlika. Bardzo się cieszymy, że prawie 650 osób spalało kalorie w naszej zabawia.

Czytaj więcej o: Bieg charytatywny Dogonić Świetlika

Projekt zdalna szkoła

2020-05-27
Powiększ zdjęcie

Gmina Miasta Tychy realizuje projekt  pn. ,,Zdalna  Szkoła"– wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego, otrzymała dofinansowanie z Centrum Projektów Polska Cyfrowa na zakup tabletów oraz Internetu mobilnego dla uczniów tyskich placówek, w celu wsparcia Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego – Zdalna Szkoła. Współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Celem projektu jest zapewnienie uczniom i nauczycielom sprzętu komputerowego umożliwiającego zdalną edukacje. Dofinansowanie projektu z UE: 99 900.00 PLN. W ramach Projektu uczniowie naszej szkoły otrzymali 12 tabletów oraz 12 kart z mobilnym Internetem,  do realizacji zdalnego nauczania.Zostały zakupione 4 laptopy dla nauczycieli w ramach dotacji z Tyskich Inicjatyw Oświatowych.

Czytaj więcej o: Projekt zdalna szkoła

Przygody Bio - Hero. Konkurs ekologiczny "EkoJa-ekoTy-ekoMy

2020-05-20
Powiększ zdjęcie

Uczniowie  klas trzecich chcą być odpowiedzialni za stan środowiska przyrodniczego. Dlatego w czasie zajęć rozwijających: przyrodniczych i plastycznych, pod okiem pani Aliny Cichockiej i pani Bożeny Jakóbczyk, wytrwale pracowali nad komiksem o tematyce "Segregacja odpadów BIO". Było to zadanie konkursu ogłoszonego przez Master Tychy.

Czytaj więcej o: Przygody Bio - Hero. Konkurs ekologiczny "EkoJa-ekoTy-ekoMy

Dbamy o zdrowie!

2020-05-15
Powiększ zdjęcie

Uczniowie klasy 1A w ramach realizowanych zajęć, podjęli się zadań, których celem było promowanie zdrowego żywienia. Upowszechniając zdrowe odżywianie dzieci wykonały: „śmieszne kanapki”, „owocowego węża” i inne zwierzątka. 

Czytaj więcej o: Dbamy o zdrowie!

Zabawki z recyklingu

2020-05-07
Powiększ zdjęcie

Pod koniec kwietnia klasa 1b omawiała tematy związane z ekologią, dbaniem o środowisko oraz segregacją śmieci. 

Czytaj więcej o: Zabawki z recyklingu

Informacje dla nauczycieli - wnioski

2020-05-07
Powiększ zdjęcie

Informujemy, że wnioski o dofinansowanie z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych wraz z klauzulą RODO oraz wnioski o pomoc zdrowotną dla nauczycieli znajdują się pod artykułem w plikach do pobrania.

Informujemy także, że przed szkołą została umieszczona  skrzynka na listy, do której można podejść i osobiście wrzucić w zamkniętej kopercie wnioski.

Czytaj więcej o: Informacje dla nauczycieli - wnioski